Apartamenty

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Domki Murowane w Zabudowie Szeregowej LUNA

Gąski , ul. Żaglowa13
tel. 602 894 424

Domki Murowane w Zabudowie Szeregowej LUNA znajdują się w malowniczym zakątku naszej miejscowości Gąski, całkowicie ogrodzone, około 300 m od pięknej szerokiej plaży, niedaleko latarni morskiej otwartej dla zwiedzających, którzy z góry mogą podziwiać niezapomniane widoki morza i okolicy.

Na działce jest:
- plac zabaw
- trampolina
- huśtawki dla dzieci i dorosłych.

W każdym apartamencie/domku szeregowym znajduje się salon z tv, internetem i aneksem kuchennym, mały pokoik z łóżkami i stoliczkiem , oraz łazienka z kabina prysznicową i okienkiem, Każdy apartament ma swoje wejście/wyjscie, taras, stół i krzesła ogrodowe oraz parawan na plażę.

Zobacz ofertę

APARTAMENTY w Łazach

Łazy k/Gąsek, 76-002 Łazy, ul. Słoneczna 4
tel. 605 611 471, 505 068 159, 75 643 38 21

Zapraszamy do nowo wybudowanego domu z czterema apartamentami o wysokim standardzie, położonego 200 m od nie zatłoczonej plaży i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu sosnowego. Dom mieści się w spokojnej miejscowości Łazy - ok. 20 km od Koszalina i Darłowa, ok. 40 km od Kołobrzegu. Teren jest ogrodzony, posiada plac zabaw dla dzieci i parking. W najbliższej okolicy znajduje się jezioro Jamno - idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania.

Poprzednia | 1 | Następna

Polecamy

Noclegi nad morzem noclegi nad morzem

Sarbinowo nad morzem Sarbinowo serwis turystyczno noclegowy