Pokoje Gościnne ZIELONA GĄSKA

Gąski
Gąski ul. Bursztynowa 4, 76-034 Sarbinowo
tel. 94 ...tel. 94 346 93 68, 604 141 546
Email: zie...zielonagaska@op.pl
www.gaski.pl/pokoje-goscinne-zielona-gaska


Zielona Gąska to obiekt, który działa od 2000 roku. Nasz dom i pokoje gościnne pozwoliły stworzyć miejsce, w którym można poczuć bliskość przyrody, ukoić zmysły wśród kwiatów naszego ogrodu i odpocząć na szerokiej piaszczystej plaży. Sami we dwójkę prowadzimy i dbamy o Zieloną Gąskę i staramy się, aby nasz dom był azylem rodzinnego wypoczynku dla wszystkich naszych gości.

Oferujemy pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z łazienkami z prysznicem i telewizorami. Śniadania i kolacje mogą Państwo przygotować w kuchni wyposażonej w kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, talerze, sztućce itp. Ze względu na Państwa komfort pobytu u nas, kuchnia nie jest przeznaczona do przygotowania obiadów czy też innych potraw mocno "zapachowych", jednak wszystkich amatorów grilla, smażonej samodzielnie rybki czy innych typowo obiadowych dań zapraszamy do altanki kuchennej znajdującej się w ogrodzie. Istnieje również możliwość skorzystania z miejsca na ognisko.
Parking dla gości Zielonej Gąski jest bezpłatny i znajduje się na terenie posesji. Parking nie jest strzeżony. Brama posesji jest na noc zamykana.

Zapraszamy
Ewa i Jurek Orylscy

Wyświetleń: dzisiaj: 2 / w tym miesiącu: 463 / wszystkich: 69637 od 0000-00-00. Wizyty dzisiaj: 1

Polecamy

Noclegi nad morzem noclegi nad morzem

Sarbinowo nad morzem Sarbinowo serwis turystyczno noclegowy