Gastronomia w Gąskach

(13)

Dania z ryb

W menu znajdują się pyszne dania rybne: Flądra Halibut Miruna Dorosz MorszczukDodatki: Krążki cebulowe frytki łódki ziemniaczane chleb surówkiInne dania:Pierogi smażone - ruskie/ z mięsem więcej »

76-034 Gąski, ul. Latarników 7

Dania rybne, mięsne, makarony, dania dla dzieci, desery

W pensjonacie znajduje się wykwintna restauracja z drinkbarem. Szef Kuchni zawsze dba o świeże produkty, ryby prosto z kutra i doskonały, uzyskany naturalnie smak zup, sosów i dań. Nasz bar... więcej »

76-034 Sarbinowo, Nadmorska 51

Kuchnia polska

Restauracja Po Schodkach - Mała rodzinna restauracja z klimatem, duszą, sercem na talerzu :)Wnętrze zostało urządzone tak żeby oddawało klimat pięknych nadmorskich krajobrazów. Pod koniec ubiegłego... więcej »

76-034 Sarbinowo, Nadmorska 43

Kuchnia polska, regionalna, włoska

Restauracja - Tawerna znajduje się pomiędzy Koszalinem a Kołobrzegiem, czynne w okresie letnim od 15 czerwca do 15 września. Stała się hitem pomorza i jednocześnie zajeliśmy 4 miejsce jako naj... więcej »

Sarbinowo, Nadmorska 108

Kuchnia polska, śródziemnomorska

Elegancka restauracja z niepowtarzalnym wnętrzem i wyśmienitym kucharzem. W naszej kuchni gotuje się z pasją i sercem. Szef kuchni oferuje smakowite dania kuchni śródziemnomorskiej or... więcej »

76-034 Sarbinowo, Nadmorska 120

Kuchnia polska

W menu królują specjały rybne uzupełnione o dania mięsne, ciekawie skomponowane makarony, rozgrzewające lub lekkie i tradycyjne zupy, wyśmienite kremy. Świeże ryby morskie (bezpośrednio z pobliskic... więcej »

76-034 Gąski, Nadbrzeżna 99

Dania fast-food, smażone ryby, zimne napoje

Bar ze smażalnią, mała lodziarnia i gofry więcej »

76-034 Gąski, ul. Nadbrzeżna 5

Dania obiadowe

Wiemy, jak bardzo klienci cenią sobie naturalne i bezpieczne składniki w przygotowywanych daniach. Dlatego u nas nie musisz się o to martwić.Do naszych naszych dań używamy świeżych produktów. Opróc... więcej »

76-034 Gąski, ul. Nadbrzeżna 68

Mini market

Klimatyzowany, samoobsługowy sklep z szerokim asortymentem. Znajdują się tu artykuły spożywcze oraz podstawowe produkty niezbędne w domu.  więcej »

76-034 Gąski, Wydmowa 2
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00