Atrakcje w Gąskach

(20)

Plaża w Gąskach W Gąskach znajduje się piękna, czysta i przede wszystkim szeroka plaża. Gąski to raj dla wczasowiczów pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, a tamtejsza plaża jest idealnym miejsce... więcej »

ul. Nadbrzeżna 10, Gąski

Latarnia morska Latarnia w Gąskach została zbudowana pod koniec XIX wieku, osiąga wysokość 50,2 metra. Co powinieneś wiedzieć? Latarnia jest udostępniona do zwiedzania.  Na szczyt latarni prowadzą k... więcej »

ul. Latarników 7, Gąski

Szlaki turystyczne Jak oznaczony jest szlak i jaką ma długość? Szlak nadmorski jest oznaczony kolorem czerwonym i ma długość około 39 kilometrów.  Jak przebiega trasa? Trasa przebiega z Pleśna pr... więcej »

Jakim kolorem jest oznaczony szlak i jakiej jest długości? Szlak Nadmorski jest oznaczony czerwonym kolorem i ma długość około 45 kilometrów.  Jak prowadzi trasa? Trasa prowadzi z Pleśna przez Gąsk... więcej »

Pałac Morski Pałac Morski to zabytkowy, neoklasyczny budynek z II poł. XIX wieku w Gąskach. Otoczony jest zabytkowym (powierzchnia ok. 6,7 ha) parkiem z m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klon... więcej »

ul. Gąski 14, Sarbinowo

Gąski są niewielką wsią letniskową w gminie Mielno, w powiecie Koszalin. We wsi żyje blisko 500 mieszkańców. Do 1945 wieś nosiła nazwę Funkenhagen. Pierwsze, znane, zapiski dotyczące miejscowości odn... więcej »

Jazda konna Agroturystyka Kaczuszka (ul. Kładno 7, tel. 785 929 513) W Dobrzycy, nieopodal Gąsek funkcjonuje gospodarstwo agroturystyczne oferujące jazdę konną.   Właściciele zachęcają do skorzystani... więcej »

ul. Kładno 7, Dobrzyca

Kołobrzeg Spędzając wczasy w Gąskach powinniśmy odwiedzić nadmorskie miasto Kołobrzeg, usytuowane na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. Przy ujściu rzeki wybudowano port handlowy, p... więcej »

Mielno Mielno - duża wieś nadmorska, położona w płn-zach Polsce w woj. zachodniopomorskim, nad jeziorem Jamno. Miejscowość jest siedzibą gminy Mielno. Wraz z sąsiadującą, położoną na mierzei między Ba... więcej »

Chłopy są małą, nadbałtycką wsią, usytuowaną na wschód od Ustronia Morskiego, pomiędzy Sarbinowem a Mielnem. Chłopy, jako całą miejscowość, wpisano do rejestru zabytków ze względu na rzadko obecnie sp... więcej »

Sarbinowo Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu (w gminie Mielno), do którego warto wybrać się na spacer plażą z latarni w Gąskach. Najważniejszym zabytkiem miasta ... więcej »

Koszalin Koszalin to drugie co do wielkości miasto na Pobrzeżu Koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Koszalin położony jest nad rzeką Dzierżęcinką oraz nad jeziorem Jamno i Lubiatowo Północ... więcej »

Unieście Unieście kiedyś było administracyjnie samodzielną, letnią miejscowością nadmorska, a dziś stanowi część miasta Mielno. Z Mielnem spaja je Nadmorska Promenada wzdłuż której pobudowano liczne o... więcej »

Ustronie Morskie Ustronie Morskie to miejscowość położona na Pomorzu Zachodnim. Dodatkowe atuty tego miejsca to molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat oraz malowniczy klif. Ustronie Morskie jest z... więcej »

Western City - Ustronie Morskie Marzyłeś kiedyś o przeniesieniu się do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota? Tutaj odkryjesz cały Dziki Zachód. Jest to idealne miejsce na spędzenie woln... więcej »

ul. Kolejowa, Ustronie Morskie

Ogrody HORTULUS  Ogrody Hortulus znajdują się w miejscowości Dobrzyca w pobliżu trasy Kołobrzeg - Koszalin. Są oddalone o około 15 kilometrów od miejscowości Gąski. Czym są Ogrody HORTULUS? Zespół d... więcej »

ul. Dobrzyca 76, Dobrzyca
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00